Bakonysárkány Község

„A falut hősi események tanújeleként az őseink Sárkánynak hívták…”

Házasság hete falunkban

2021. febr. 16.

A házasság hete utolsó napján mi is ünnepeltünk. Falunkban a Római Katolikus Templomban összesen 14 pár ünnepelte házasságának kerek évfordulóját. Ezek közül a mai napig 8 pár él falunkban egészségben, szeretetben, együtt. A pandémiának is köszönhető, hogy ezen párok közül 3 pár jelezte, hogy szeretné megújítani fogadalmát. Horváth Károly és Kiss Andrea, Szatzker István és Staudt Tünde, Wágner Imre és Dezső Anikó. Ők mindannyian házasságuk 30. évében vannak. Gratulálunk nekik! Gratulánunk mindazoknak, akik 2021-ben ünneplik kerek házassági évfordulójukat és kívánunk sok szép együtt töltött éveket!

Horváth Károly – Kiss Andrea (30. házassági évforduló)
Wágner Imre és Dezső Anikó (30. házassági évforduló)
Szatzker István és Staudt Tünde (30. házassági évforduló)
Share This